Kurulduğu yıldan bugüne sektörde öncü ve yönlendirici bir kurum olmayı kendine ilke edinmiş olan YAVUZ DEKORASYON; çalışanları, müşterileri ve iş ortakları nezdinde dürüst, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak kalmaya devam edecektir.

 

Yeni yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz.

 

YAVUZ DEKORASYON’u başarıya ulaştıran en önemli faktör, uzmanlaşmış insan kaynağımız ve köklü kurumsal kültür ve değerlerimizdir. Girişimci ruhumuz ve fark yaratan, dinamik, ahlaklı ve yeniliklere açık kadromuzla işlerimizi saygı çerçevesinde yürütmekte olup ülkemize kalıcı değerler yaratmak için özveriyle çalışmaktayız.

 

Bu vesileyle, Yönetim Kurulumuz adına stratejilerimizi hayata geçirmemizde ve sürdürülebilir kılmamızda en büyük rolü üstlenen çalışanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca, bugüne dek YAVUZ DEKORASYON’a duydukları güveni hiç eksiltmeyen  iş ortaklarımıza ve tüm sosyal paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Recep EKŞİ

Bizimle iletişime geçerek projelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.